Pirátské sudoku značky Haba - 1FE1

image for Pirátské sudoku provided by Zítra doma

Parametry a specifikace: Obsah balení: Určeno pro: hráče od 5 let Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18.

Celá hra je uložena v plechovém kufříku a je magnetická, takže se Vám žádný dílek neztratí. Speciální Pirátské sudoku je plné obrázků. Všechny hračky jsou posuzovány nezávislými institucemi (CPSC, LGA), aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s platnými bezpečnostními předpisy a normami. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Všechny přírodní textilie jsou vyráběny v souladu z GOTS (Globální Organické Textilní Standardy).

Pokud byste si nevěděli rady, nezoufejte, hra obsahuje správná řešení a návod v českém jazyce. Bavlněné nitě a vnější materiály pochází z ekologického zemědělství. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. S hračkami Haba dáváme důvěru našim dětem, sdílíme naší lásku a umožňuje jim svobodně prozkoumávat svět každý den. Více vrstev laku činí povrch hraček obzvlášť odolný proti vlhkosti a mechanickému namáhání.

Hračky Haba pocházejí z Německa, z městečka Bad Rodach.

Vytrénujte svou bystrou mysl a kombinační schopnosti. Hračky jsou bezolovnaté a bez chemikálií (dodržování EN-71). Pokud čekáte hru s čísly, tak pozor, není tomu tak.

Společenská hra Pirátské sudoku nejen pro piráty! Moderně pojatá hra je vhodná i na cesty. Haba chrání životní prostředí a splňuje ISO 14001, v každé fázi výroby pokračuje v aktivní ochraně životního prostředí. Hra se vzdělávacími hračkami pomáhá při rozvoji kognitivních a motorických dovedností.

Dřevěné hračky jsou vyrobeny z dubového nebo javorového dřeva, lepeny ekologickým lepidlem a lakovány laky na vodní bázi.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 25 hlasů and 25 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1FE1Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty